SEKCIONÁLNE BRÁNY

Skladá sa v niekoľkých sekciách kolmo nahor pod strop, takže získate priestor nie len pred garážou ale aj priamo v nej.

VÝKLOPNE BRÁNY

Vyklápa sa v celku smerom von a čiastočne pod strop, vyžaduje o niečo viac priestoru ale je mimoriadne odolná.

ROLOVACIE BRÁNY

Lišty rolovacej brány sa zrolujú nahor na navíjací systém, takže získate tak navyše priestor ešte aj na strope garáže.

AKÝ SYSTÉM POHONU SI VYBRAŤ K NOVEJ BRÁNE?

hormann-supramatic

Najrýchlejší SupraMatic

Tento Supra pohon otvorí Vašu bránu najrýchlejšie. A už sa nebudete chcieť zriecť ani ďalších komfortných funkcií, ako dodatočná výška otvorenia, osvetlenie pohonu ovládané vysielačom alebo kryt pohonu z lešteného hliníka..

hormann-promatic

Najvýhodnejší ProMatic

Spoľahlivá funkcia za dobrú cenu. Pohony garážových brán ProMatic sú vybavené osvedčenou technológiou Hörmann, tak a ako všetky prémiové pohony Hörmann. To zaručuje kvalitný produkt za atraktívnu cenu.

hormann-promatic-akku

ProMatic Akku na batériu

Ani pri garážach bez prípojky elektriny sa nemusíte vzdať komfortu. ProMatic Akku to umožňuje. Jeho preprava je jednoduchá a nabíjanie trvá len pár hodín, alebo môžete ako zdroj energie použiť voliteľný solárny modul.

EXKLUZÍVNY DIZAJN A PERFEKTNE ZLADENÉ DETAILY

Čo majú všetky garážové brány Hormann spoločné?

Zosúladené a preskúšané

Stabilná konštrukcia, inovatívna technika, bezpečnostné testy. Komponenty brány, pohonu a ovládania sú navzájom optimálne zosúladené a preskúšané ako funkčná jednotka.

Komfortné ovládanie

Už nikdy viac nemusíte v nečase stáť vonku aby ste bránu otvorili. Jednoducho stlačte tlačidlo Vášho elegantného diaľkového ovládača… alebo dáte prednosť ovládaniu cez mobilnú aplikáciu?

Estetické kvality

Brány Hormann vynikajú aj po dizajnérskej stranke. Množstvo dekorov, farieb a dizajnérskych tvarových variácií povrchu zladí Vašu novú bránu s Vaším domovom do jedného estetického  celku.

BEZPEČNOSŤ PREDOVŠETKÝM

Certifikované zabezpečenie

Garážové brány a pohony značky Hörmann sú postavené na prísnych európskych normách a sú testované a certifikované spoločnosťou TÜV Nord podľa smerníc TTZ „Zabránenie vlámaniu pre garážové brány“.

hormann-security

Poistka proti vypáčeniu

Po uzavretí brány automaticky zapadne do dorazu vodiacej koľajnice poistka proti vypáčeniu. Brána sa tak ihneď pevne zablokuje a je chránená proti nadvihnutiu. Toto blokovanie funguje mechanicky, preto je účinné aj pri výpadku prúdu.

hormann-secure-stop

Vypínacia automatika

Spoľahlivá vypínacia automatika bezpečne zastaví bránu pri neočakávaných prekážkach. Pre ešte väčšiu ochranu a bezpečnosť odporúčame montáž bezkontaktne fungujúcej svetelnej závory. Sériovo je dodávaná k pohonu SupraMatic P.