Rozsiahly program

Rozsiahly program zahŕňa kompletný sortiment priemyselných bránových systémov, až po špecifické riešenia na mieru

Certifikovaná bezpečnosť

Priemyselné brány zodpovedajú prísnym bezpečnostným požiadavkám podľa európskej normy 13241-1

Špičkový dizajn

Premyslený, praxou overený návrh priemyselných brán zaručuje praktické ovládanie, spoľahlivosť a nižšie náklady

Priemyselné sekcionálne brány

Sú vyrobené z ocele, hliníka alebo ich kombinácie s integrovanými dverami s nízkym prahom. Odolné plastové priehľady DURATEC a predbiehajú svetelnú závoru dostanete bez príplatku. Pre vyhrievané haly je určená rada ThermoFrame.

Rýchlobežné brány

Interiérové aj vonkajšie brány pre optimalizáciu dopravy, zlepšenie vnútornej klímy a úsporu energie. Majú integrovanú bezpečnostnú svetelnú mrežu a ovládanie s frekvenčným meničom, voliteľné je dvojité presklenie DURATEC.

Rolovacie brány a mreže

Tieto hospodárne, robustné a spoľahlivé brány z hliníka a ocele ďaleko presahujú bežný štandard. Sú ovládaé ručne pomocou ťažných pružín alebo voliteľným šetrným a tichým pohonom, bezpečným vďaka obmedzeniu sily dorazu.

Brána pre hromadné garáže

Optimálna hospodárnosť, bezúdržbová robustná konštrukcia, spoľahlivosť, bezpečnosť a extrémne tichý chod aj pri vysokej frekvencii – to sú typické znaky brány ET500. Výplň tvorí perforovaný plech alebo lamely.

Protipožiarne posuvné brány

Preskúšané podľa DIN 4102. Dodávame ako 1 a 2-krídlové, voliteľne aj s integrovanými únikovými dverami. Dymotesná verzia pre priestory s častým pohybom osôb je vhodná pre únikové a záchranné cesty a spĺňa aj DIN 18095.

Pásové závesy a kyvné brány

Cenovo výhodné priehľadné pásové závesy znižujú teplotné straty a presvetľujú halu. Sú vhodné pre potravinársku výrobu a v mraziarňach. Kyvné brány sú koncipované pre interiér s prevádzkou vysokozdvižného vozíka.

STAPO VÁM AKO B2B PARTNER PONÚKA

Kompetentné poradenstvo

Sprevádzame Vás od návrhu objektu cez jeho technické objasnenie až po kolaudáciu. Kompletné pracovné podklady, napr. montážne údaje, sú pre vás k dispozícii v tlačenej aj elektronickej podobe online.

Odborný servis poruke

Sme regionálny autorizovaný partner značky Hormann, takže odborný servis je vo vašej blízkosti a je nepretržite pripravený na nasadenie. To prináša veľkú výhodu pri kontrole, údržbe alebo prípadnej oprave.

Ekonomickú kvalitu

Vysoká kvalita práce a vyspelé technologické procesy sú základným predpokladom dlhej životnosti a nízkych nákladov na údržbu, odborná inštalácia zabezpečuje optimálnu energetickú bilanciu budovy…