Vytvorí skutočne veľa priestoru pred garážou aj vo vnútri – pri parkovaní môžete vojsť až priamo pred bránu a navyše aj stropný priestor v garáži zostáva voľný. Rolovacie brány Hormann sú charakteristické mimoriadne jemným a nehlučným rozbehom aj zastavením a ich profil je vyrobený z veľmi kvalitného hliníka.

Dobré dôvody pre rolovacie garážové brány Hormann

Spoľahlivá a bezpečná technika

Osvedčená technika ťažných pružín podporuje a chráni pohon pri otváraní aj zatváraní a bránu môžete vďaka tomu obsluhovať aj ručne. Dvojité vedenie lana zaisťuje bránu proti pádu a vlámaniu bráni bezpečné blokovanie systému špeciálnym usporiadaním profilov na navíjacom hriadeli.

Jednoduchá údržba a tichý chod

Sériovo dodávaný pohon je umiestnený mimo obloženia hriadeľa pre jednoduchú údržbu. Rozbeh aj zastavenie sú jemné a nehlučné, vnútorný spínač a osvetlenie garáže sú už integrované a ochranu proti vlámaniu zabezpečuje vyrovnanie pružín a vypínacia automatika.

Povrchové úpravy a farby

Dáte prednosť elegantnej hladkej hliníkovej povrchovej úprave, preskleným prvkom alebo vetracej mriežke? Dutý pristor v lište je vyplnený tvrdenou penou, čo prispieva k tichému chodu brány. Sériovo sa dodáva v bielej, ale na výber je ďalších 10 farieb.