VONKAJŠIE DVERE PRE RODINNÉ DOMY

Kvalitné vchodové bezpečnostné a termoizolačné dvere značky Hormann z ocele poskytujú vďaka viacnásobnému blokovaniu bezpečný domov, šetria energiu vďaka vynikajúcej tepelnej izolácii a sú peknou vizitkou pre Váš domov.

Bezpečnostné hliníkové dvere

Spĺňajú vysoké bezpečnostné a termoizolačné nároky. Verzia ThermoSafe vyniká mierou zabezpečenia, má hrúbku 73 mm a 5-násobný zámok. Verzia ThermoCarbon s prioritou na termoizoláciu má v profile sklené vlákna s karbónom a je vhodná aj pre pasívne domy.

Bezpečnostné oceľové dvere

Obe verzie ThermoPlus aj ThermoPro dodávame s veľkým výberom motívov. Tieto cenovo výhodné bezpečnostné dvere ponúkajú viacbodové blokovanie, šetria energiu vďaka vynikajúcej tepelnej izolácii – hrúbka 46 mm, 1,2 W/m2K a sú peknou vizitkou pre Váš domov.

Vedľajšie garážové dvere

K bráne si môžete zadovážiť vzhľadovo rovnaké vedľajšie garážové dvere. Pôsobí to jednoducho krajšie, keď je celkový vzhľad Vášho domova v harmóni. Oceníte ich keď najmä ak chcete z garáže rýchlo doniesť predmety bez toho aby ste museli otvárať bránu.

VNÚTORNÉ DVERE PRE DOMY A BYTY

Kvalita od pivnice až po podkrovie. Pre novostavbu aj modernizáciu ponúkame kvalitné vnútorné dvere značky Hörmann z ocele pre všetky miestnosti v dome: pre zabezpečený vstup do pivnice a kotolne, hobby priestor, detskú a študentskú izbu, podkrovie alebo pre prechod z garáže do domu.

Viacúčelové, univerzálne

Viacúčelové, desaťročiami osvedčené dvere triedy MZ a ZK sú stabilné, pevné a odolné voči namáhaniu. Dvere získate v jednokrídlovom alebo dvojkrídlovom vyhotovení v rôznych variáciách a dekoroch aj s presklením.

Protipožiarne H85

Najčastejšie kupované dvere do pivničných kotolní v Európe. Ponúkajú maximálnu mieru protipožiarnej bezpečnosti a sú skvelým príkladom vysokej špecializácie značky Hörmann v oblasti požiarnej ochrany.

Prechod z garáže

Protipožiarne a bezpečnostné dvere triedy WAT alebo H3D sú určené na prechod z garáže priamo do obytného priestoru. Rozmanité dekory a povrchové úpravy umožnia zladiť ich dizajn s ostatnými vnútorným dverami domu.

Exkluzívne nemecké drevené dvere vysokej kvality

Drevené dizajnové dvere vysokej kvality s exkluzívnym povrchom

Dizajnové vnútorné drevené dvere – nové dekory a farby pre povrchovú úpravu Duradecor. Povrch s dyhou z pravého dreva je jemne štruktúrovaný a maximálne odolný voči nárazu. Objavte novú podobu útulnosti v rônych štýloch – GlassLine, DesignLine, Vidiecký štýl alebo aj TechnicLine – s kvalitnými drevenými vnútornými dverami Hormann. Náš domov je naším centrom života, naším miestom úniku, našou oázou príjemného pocitu… Zažite kvalitu Hörmann.
Kompletná ponuka v katalógu (PDF).

GALÉRIA DREVENÝCH VNÚTORNÝCH DVERÍ

VEREJNÉ PRIESTORY, BYTOVÉ DOMY A KANCELÁRIE

Robusné vnútorné dvere

Robustné, tvarovo stále a odolné vnútorné dvere triedy OIT sú boli vyvinuté pre každodennú tvrdú prevádzku v priemyselných, obchodných a remeselníckych zariadeniach, na úradoch, v školách a v kanceláriách. Podľa oblasti použitia ponúkame rôzne výplne

Presklené kancelárie

Elegantné, jemne prepracované a aj napriek tomu odolné hliníkové vnútorné dvere AZ 40 a ES 50 sa odporúčajú pre vnútornú výstavbu s vysokými nárokmi, napríklad v kanceláriách a v správach. Veľkoplošné presklenie sa postará o príjemne presvetlenú atmosféru pracovného priestoru.

Bezpečnostné bytové dvere

Robustné oceľové protipožiarne a bezpečnostné dvere Hörmann triedy WAT sú správnou voľbou pre vchodové dvere do bytu v obytných domoch. Veľký výber farieb, povrchovej úpravy a vybavenia zaistí, že dvere splnia každú Vašu individuálnu požiadavku

Vonkajšie termoizolačné

Vonkajšie dvere MZ Thermo majú termicky oddelené krídlo dverí, zárubňu a obvodové tesnenie a dosahujú preto až o 30% lepšiu tepelnú izoláciu ako bežné viacúčelové dvere. Dodávame aj verziu s preskleným rámom

Vnútorné viacúčelové

Osvedčené a cenovo výhodné 1 alebo 2-krídlové dvere najčastejšie triedy ZK alebo MZ dodávame v rôznych farbách a dekoroch ako samostatné krídlo alebo ako komplet dverí pripravený na jednoduchú na montáž

Vonkajšie plne presklené

Plne presklené vonkajšie dvere triedy TC 80 s termicky oddelenou konštrukciou dodávame ako 1 alebo 2-krídlové. Môžete ich kombinovať s nadsvetlíkmi a bočnými dielmi a vytvárať tak veľké presklené vstupné steny.

DVERE PRE SKLADY A NA ŠPECIÁLNE URČENIE

Väčšinu špecifických vlastností je možné kombinovať, prípadne určiť stupeň ich účinnosti podľa konkrétnych potrieb a účelu použitia dverí.

Protipožiarne a dymotesné dvere

Škody spôsobené dymom a požiarom môžu mať fatálne, život ohrozujúce následky. Dobrý dôvod na to, aby ste sa spoľahli na certifikované dvere odskúšané a schválené stavebným dozorom

Vnútorné skladové dvere a rošty

Rozsiahly program viacúčelových dverí Hörmann so špeciálnym vybavením alebo bez neho, určený prioritne pre sklady a výrobné haly. Plnia najrozličnejšie požiadavky podľa konkrétneho určenia

Zvukoizolačné dvere

Hluk znižuje nielen schopnosť koncentrácie, ale môže vyvolať aj stres a spôsobiť aj trvalé poškodenie zdravia. Zvukotesné dvere značky Hörmann prispievajú k tlmeniu hluku až do 61 dB